Black Friday - až 40% zľava na šperky

PREBIEHA V DŇOCH 26.-27.11.2021


DO ZAČIATKU AKCIE ZOSTÁVA

Black_Friday_Banner

AKO VYUŽIŤ ZĽAVU?

Najväčšia zľavová akcia roka je tu. Stovky zľavnených produktov a 40 % zľava na nezľavnené produkty. Posledná šanca na nákup darčekov za skvelé ceny. Akcia platí len 26. a 27. novembra. Podmienky nájdete nižšie. Najväčšia zľavová akcia roka je tu. Stovky zľavnených produktov a 40 % zľava na nezľavnené produkty. Posledná šanca na nákup darčekov za skvelé ceny. Akcia platí len 26. a 27. novembra. Podmienky nájdete nižšie.
Zľavový kód je možné použiť opakovane. Akcia je bez obmedzenia minimálnej alebo maximálnej sumy nákupu. Zľavový kód je platný len na nezľavnené položky. V nákupnom košíku začiarknite možnosť: Mám zľavový kód. Potom zadáte BF do poľa pre kód a kliknete na tlačidlo pridať. Automaticky získate 40 % zľavu na všetok nezľavnený tovar.
Ušetríte peniaze a nemusíte sa ponáhľať do obchodu pre darčeky. Odporúčame vám kúpiť si k výrobkom aj možnosť vianočného darčekového balenia (Psst. zľava vraj platí aj naň!) Ale zmizne rýchlejšie ako para nad hrncom, takže rýchlo, než ho od vás ostatní kúpia

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie