Letná zľava 33 % na všetko, KÓD: ZRALOK. Platí do 21.7.24

Black Friday - až 40% zľava na šperky

PREBIEHA V DŇOCH 26.-27.11.2021


DO ZAČIATKU AKCIE ZOSTÁVA

Black_Friday_Banner

AKO VYUŽIŤ ZĽAVU?

Najväčšia zľavová akcia roka je tu. Stovky zľavnených produktov a 40 % zľava na nezľavnené produkty. Posledná šanca na nákup darčekov za skvelé ceny. Akcia platí len 26. a 27. novembra. Podmienky nájdete nižšie. Najväčšia zľavová akcia roka je tu. Stovky zľavnených produktov a 40 % zľava na nezľavnené produkty. Posledná šanca na nákup darčekov za skvelé ceny. Akcia platí len 26. a 27. novembra. Podmienky nájdete nižšie.
Zľavový kód je možné použiť opakovane. Akcia je bez obmedzenia minimálnej alebo maximálnej sumy nákupu. Zľavový kód je platný len na nezľavnené položky. V nákupnom košíku začiarknite možnosť: Mám zľavový kód. Potom zadáte BF do poľa pre kód a kliknete na tlačidlo pridať. Automaticky získate 40 % zľavu na všetok nezľavnený tovar.
Ušetríte peniaze a nemusíte sa ponáhľať do obchodu pre darčeky. Odporúčame vám kúpiť si k výrobkom aj možnosť vianočného darčekového balenia (Psst. zľava vraj platí aj naň!) Ale zmizne rýchlejšie ako para nad hrncom, takže rýchlo, než ho od vás ostatní kúpia