OSLAVUJEME JAR 30 % zľava, KÓD: JAR30 zadaj v 1. kroku nákupného košíka. Platí do 19.4.2024.

Farba roku 2024 - Peach Fuzz - harmónia broskyňových tónov

Farba roka PANTONE 13-1023 Peach Fuzz bola vybraná, pretože vyjadruje našu túžbu po starostlivosti o seba aj ostatných. Je to zamatovo jemný broskyňový odtieň, ktorého všeobjímajúci duch obohacuje myseľ, telo i dušu. V hľadaní odtieňa, ktorý odráža našu vrodenú túžbu po blízkosti a spojení, sme zvolili farbu žiariacu teplom a modernou eleganciou.
Peach Fuzz je farba, ktorá vyvoláva pocit pohody a bezpečia. Je to farba, ktorá nás upokojuje a prináša nám pocit harmónie. Je to farba, ktorá nás inšpiruje k starostlivosti o seba aj ostatných.

peach_fuzz

V roku 2024 sa očakáva, že sa ľudia budú chcieť cítiť viac spojení s ostatnými. Budú chcieť nájsť spôsoby, ako sa o seba postarať a ako sa starať o svojich blízkych. Peach Fuzz je farba, ktorá vyjadruje tieto túžby.

Prečo bola farba Peach Fuzz vybraná farbou roku 2024:

  • Je to farba, ktorá vyvoláva pocit pohody a bezpečia. V dnešnom chaotickom svete je dôležité mať okolo seba veci, ktoré nás upokojujú a prinášajú nám pocit harmónie. Peach Fuzz je takou farbou.
  • Je to farba, ktorá nás inšpiruje k starostlivosti o seba aj ostatných. V roku 2024 sa očakáva, že sa ľudia budú chcieť cítiť viac spojení s ostatnými. Budú chcieť nájsť spôsoby, ako sa o seba postarať a ako sa starať o svojich blízkych. Peach Fuzz je farba, ktorá vyjadruje tieto túžby.
  • Je to farba, ktorá je moderná a elegantná. Peach Fuzz nie je len útulná farba, ale aj moderná a elegantná. Je to farba, ktorá sa hodí do rôznych štýlov a aplikácií.
  • Peach Fuzz je farba, ktorá má potenciál pozitívne ovplyvniť naše životy. Je to farba, ktorá nás upokojuje, inšpiruje a spája.

Farba roku 2024, Peach Fuzz, je jemný broskyňový odtieň, ktorý je ideálny pre šperky. Môže sa použiť na vytvorenie elegantných, moderných alebo dokonca vintage šperkov. Peach Fuzz je všestranná farba, ktorá sa hodí k rôznym štýlom a príležitostiam. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú elegantný, moderný a príjemný šperk.

process
Tu sú niektoré nápady, ako využiť farbu Peach Fuzz v oblasti šperkárstva:
  • Používajte ju ako hlavnú, dominantnú farbu pre celý šperk, od náramku, cez náhrdelník a náušnice, až po prsteň.
  • Používajte ju ako akcentovanú farbu, ktorú budete kombinovať s inými farbami a materiálmi, ako je zlato, striebro alebo čierna chirurgická oceľ.
  • Používajte ju na vytvorenie viacvrstvových šperkov. To môže byť skvelý spôsob, ako pridať farbu a textúru do vášho vzhľadu.

Aké farby krásne dopĺňajú Peach Fuzz?

Podobne teplé farby, ako je lososová, marhuľová, terracotta alebo béžová. Tieto farby vytvárajú harmonický a útulný vzhľad.
Studenejšie farby, ako je šedá, modrá alebo zelená. Tieto farby dodávajú vzhľadu kontrast a dráma.
Neutrálne farby, ako je biela, čierna alebo strieborná. Tieto farby dodávajú vzhľadu eleganciu a nadčasovosť.

peach_fuzz
Zdroj:  oficiálna stránka PANTONE

Vyskúšajte niektoré konkrétne kombinácie farieb:

Samozrejme, najlepší spôsob, ako zistiť, ktoré farby sa k sebe hodia, je experimentovať. Skúste rôzne kombinácie a nájdite tie, ktoré sa vám páčia najviac. Pre väčšiu inšpiráciu si prejdite celkovú ponuku šperkov pre ženy nášho obchodu, vr. zľavových akcií a zvýhodnených setov.

peach_fuzzy