Overenie pravosti certifikátu


Vážený zákazník, overovací kód zlyhal. Skúste ho načítať znova. Ak to stále nefunguje, kontaktujte nás e-mailom na adrese info@iocel.sk alebo telefonicky na čísle +421 0951 732 409.

Ďakujeme za váš nákup.


Váš certifikát pravosti s ID: $SerialNumber bol overený.

Materiál šperku

$Material


Certifikate_mini

Spoločnosť

$domain, ktorá je registrovaná na puncovom úrade pod číslom 14339, zaručuje pravosť použitého materiálu.

Záruka

2 roky. Platí od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na vložené kamene, zirkóny, perly, spoje, spojené časti a výrobné chyby. Záruka sa nevzťahuje na mechanické poškodenie, ktoré zahŕňa najmä ťah alebo tlak, čo zahŕňa aj nárazy a škrabance. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie spôsobené opotrebovaním a chemickým poškodením.

Doplnkové informácie

Papírový i online certifikáty slouží zároveň jako záruční list. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vášho šperku, kontaktujte našu zákaznícku linku info@iocel.sk, alebo +421 0951 732 409


Odporúčaná starostlivosť o šperky

Striebro

Striebro je vzácny kov, ktorý si vyžaduje primeranú starostlivosť. Na výrobu našich šperkov používame striebro 925/1000, ktoré má skvelé vlastnosti na výrobu šperkov.

Väčšina našich výrobkov má povrchovú úpravu, ako je pozlátenie, ródiovanie a iné. V súvislosti s týmto ošetrením dávajte pozor na mechanické poškodenie šperkov, ktoré môže toto ošetrenie narušiť.

Typickou vlastnosťou striebra je jemnosť. Vďaka tomu je dobre poddajný. Pozor na malé časti, ktoré sa dajú ľahko ohnúť, a na pružné spoje, ktoré by sa nemali zbytočne často namáhať.

Na bežnú starostlivosť o striebro by mala stačiť handrička, ktorú možno namočiť do špeciálneho roztoku na leštenie striebra. Takáto starostlivosť by sa mala šperkom venovať približne raz za mesiac.

Šperky nenoste počas športovania a rozhodne ich neskladujte na miestach s vyššou vlhkosťou. Nevystavujte striebro vysokým teplotám ani chlórovanej vode.

Ak sa rozhodnete šperk vyčistiť, odporúčame použiť iba handričku. Ak chcete použiť čistiaci prostriedok, použite len taký, ktorý je špeciálne určený na čistenie striebra.

Upozornenie: Na rhodiované alebo pozlátené striebro nikdy nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani pilníky. Existuje riziko poškodenia povrchovej úpravy.

Chirurgická oceľ

Väčšina našich oceľových šperkov je vyrobená z kvalitnej chirurgickej ocele 316L. Oceľ sa môže pochváliť vlastnosťami, ako je tvrdosť, veľká odolnosť a vo väčšine prípadov lepšia znášanlivosť kovu.

Starostlivosť o chirurgickú oceľ nie je obzvlášť náročná, ak ide o šperk vyrobený čisto z kovu, bez špeciálnej povrchovej úpravy. V takom prípade stačí šperk občas utrieť vlhkou handričkou a mydlom a potom ho preleštiť. 

Šperky nenoste počas športových a náročných fyzických aktivít. Oceľ, ak je šperk čisto kovový, sa môže používať vo vode. Buďte opatrní, ak sú na šperkoch kamene alebo perly. V takom prípade dbajte na to, aby ste šperky nevystavovali pôsobeniu vody, tepla alebo iných chemických látok. V prípade šperkov s kameňmi môžu ich trvanlivosť ovplyvniť aj parfumy, krémy, laky, spreje alebo iné kozmetické prípravky. Prosím, dbajte na zvýšenú opatrnosť.

Ak sa rozhodnete šperk vyčistiť, odporúčame použiť iba handričku. Ak chcete použiť čistiaci prostriedok, použite len taký, ktorý je špeciálne určený na čistenie ocele. Šperky s kameňmi a kamienkami čistite len minimálne.

Upozornenie: Oceľové šperky môžu poškodiť alebo poškriabať iné šperky, preto ich uchovávajte oddelene na suchom a tmavom mieste.

 

Zaregistrujte sa do zákazníckeho programu a získajte ďalšie výhody a zľavy.

CHCEM VÝHODY - REGISTRÁCIA