Ako vybrať darček pre syna?

Už ani neviete, ako sa zrazu pred vami z toho malého batoľaťa objavil skoro veľký chlap. Chcete mu darovať nejakú nevšednú pozornosť, ktorá sa bude nielen páčiť, ale ktorá pôjde všade s ním a bude mu pripomínať, že práve vy ste tu pre neho. Ktorú si bude môcť vziať do školy, na párty s priateľmi alebo na koncert svojej obľúbenej skupiny. Trafiť sa do vkusu mladého muža však nie je vždy ľahké.
Príležitostí, kedy taký darček dať je viac ako dosť. A nemusí to byť práve narodeniny alebo Vianoce. Obdarujte ho napríklad po nejakom študijnom, umeleckom alebo pre neho dôležitom úspechu. Darček sa tak zároveň stane akúsi pamätnou cenou tohto úspechu. Navyše mu bude pripomínať aj vás. Takýmto darčekom je bezpochyby šperk: reťaze, retiazky s príveskom, náramky, príp. náušnice či prstene.

Pri výbere šperku vám určite pomôžu synove záľuby, koníčky a štýl, ktorému dáva prednosť.

  1. Ak váš syn prepadol vôni benzínu a rýchlym kolesám motoriek, mohli by sa mu páčiť niektoré robustné reťaze alebo masívne náramky z chirurgickej ocele.
  2. Milovníkom metalových a rockových koncertov alebo house a techno party možno prídu vhod naše náušnice alebo aj prstene, a tiež už spomínané oceľové reťaze a náramky.
  3. Príznivce fantasy filmov a počítačových hier z podobnou tematikou, ale aj obdivovateľov Keltov a Vikingov by mohli zaujímať naše náhrdelníky a kožené náramky.
  4. Pre romantikov, rojkov a zahĺbaných filozofov máme v ponuke korálkové náramky s prírodnými kameňmi plnými pozitívnej energie. Majú nastaviteľnú veľkosť vhodnú snáď pre každé zápästie.

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť niektoré z našich šperkov pre mladých mužov.

Náhrdelník Thorovo Kladivo

Amulet z pozlátenej chirurgickej ocele je spájaný so symbolom moci a autority, a zároveň chráni svojho nositeľa pred zlom.

Náhrdelník Vtáčie Péro

Posolstvo nespútaností, voľnosti a elegancie pohybu a krásy letu. Celý šperk je z chirurgickej ocele. Prívesok je navyše stabilizovaný titánom.

Prsteň Chromatic Lines

Prsteň z chirurgickej ocele je v matnom čiernom prevedení. Chromatické farebné pásky, ktoré menia farbu, pôsobia veľmi elegantne.

Korálkový náramok Spartan Warrior

Korálky sú z jaspisu. Dominantná je spartská prilbica, ktorá má v hľadí číre kubické zirkóny. Štíty osadené siedmimi zirkónmi.

Ešte ste sa nerozhodli?

Nevadí. Pomôžeme vám pri pohľade na celkovú ponuku nášho obchodu, vr. zľavových akcií a zvýhodnených setov.