Ako vybrať darček pre babičku?

process
Vaša babička. Strážila vás odmalička a bola tam, aby vás podporovala, keď ste dospievala a nakoniec rozkvitla v ženu. Chvíle s ňou sú najcennejšie chvíle vašej rodiny, pretože je úžasná a je základným kameňom rodiny.
Hľadáte darček pre najváženejšieho člena svojej rodiny. Darček, ktorý povie "Milujem Ťa". Darček s posolstvom, vďaka ktorému sa babička bude cítiť milovaná a ako najdôležitejšia žena na svete. Šperk rozhodne takým darčekom pre babičku je.
process

Čo by mal šperk ako darček pre babičku obsahovať?

  • Trvalá kvalita. Viete, že sa babička rada zdobí. Má rada krásne, ale aj kvalitné veci. Pri výbere šperku sa zamerajte na prepracovanosť jeho detailov, osadenie a farbu kameňov, ktorú má babička rada a remeselnú zručnosť, ktorá šperku dáva punc originality. Ak chcete, aby babička šperk nosila dlhé roky, mal by mať nadčasový dizajn, aby za mnoho rokov bol rovnako štýlový ako dnes.
  • Hlboký význam. Určite chcete, aby bol darček osobný s hlbokým významom.
    • Siahnite napríklad po šperku s motívom srdca, nekonečna alebo krížika. Sú to veľmi tradičné a najrozšírenejšie symboly darované z lásky.
    • Alebo babičke, ktorá sa po celý rok stará o svoju záhradku, môžu urobiť radosť aj šperky s kvetinami, motýľmi či včielkami.
    • Šperk s motívom domácich maznáčikov alebo ich lapkami určite poteší babičku, pre ktorú bola mačička alebo psík súčasťou rodiny po celý jej život.
  • Originálny príbeh. Darujte šperk pri zvláštnej a jedinečnej príležitosti. Tým získa nezabudnuteľný príbeh. Môžu to byť guľatiny, alebo odchod dôchodku, či pri oznámení, že bude prvýkrát babičkou.

Prezrite si niektoré naše šperky, ktoré babičky určite očaria a zaujmú.

Strieborný náhrdelník Mystická Perla

Vyberte si dokonalé kúzlo pre svoju babičku. Elegantný strieborný náhrdelník, ktorému dominuje tmavá perla, doplnená štvoricou čírych zirkónov.

Strieborný náhrdelník Strom Života

Rodina je ako strom, drží nás pri zemi, ako korene, ktoré rastú hlboko. Povzbudzuje nás, aby sme sa naťahovali a rástli, ako vetvy siahajúce k nebu.

Strieborný náramok Mačka s opálovou loptou

Babička celý život miluje zvieratá, a najviac mačičky. Vždy hovorí, že chlpatí priatelia nás robia lepšími a láskavejšími.

Sada šperkov Kvapka radosti

Babičkine slová: „Pre mňa sa celý svet zmenil, keď si prišla na svet. Každý deň s tebou bol pre mňa kvapkou radosti."

Nie je to zatiaľ to pravé?

Nevadí. Skúste si vybrať z celkovej ponuky nášho obchodu, vr. zľavových akcií a zvýhodnených setov.