Náušnice na skrutku

Náušnice na skrutku sú predovšetkým bezpečné. Vďaka závitu na tyčinke náušnice nestratíte. To je užitočné najmä pre deti, ktoré majú tendenciu plávať hlavou v oblakoch a nemyslieť na svoje veci. Bezpečnosť je v porovnaní s inými typmi zapínania naozaj vysoká, bez ohľadu na to, či si vyberiete strieborné, oceľové alebo náušnice z iného materiálu. Môžete si pozrieť široký výber náušníc, ktoré dostanete v darčekovej krabičke a všetky sú skladom.

#ShowMore#

Čo sú to náušnice na skrutku?

Tieto náušnice sú na puzete, ktorá je zvyčajne zakončená guličkou alebo iným typom a tvarom uzáveru. Ide o to, že koniec je priskrutkovaný vďaka závitu na tyči, takže je vylúčená možnosť vypadnutia. Na rozdiel od klasických puzetových náušníc je zapínanie pomalšie, ale oveľa bezpečnejšie. Konštrukcia so závitom tiež neumožňuje tlak na ucho, takže nosenie týchto náušníc môže byť pre niektorých dokonca pohodlnejšie.

Komu sú určené náušnice na skrutku?

Môžeme povedať, že sú pravdepodobne určené najmä pre deti, ale poznáme veľa žien, ktoré ich rady nosia, pretože eliminujú ich vypadávanie. Môžu to byť ženy, ktoré rady športujú a chcú pri tom vyzerať skvele. Koniec koncov, šport nie je dôvod, aby ste sa necítili fantasticky a žiadúco. V prípade detí nejde len o zníženie rizika straty. Mnohým malým deťom hrozí, že vdýchnu časť náušníc, ak im dáte tradičné náušnice na puzetu, preto sú vhodnejšie náušnice so skrutkami.

Aké sú hlavné výhody a prečo by ste si mali zaobstarať náušnice na skrutku?

Žiadanou položkou je skutočne bezpečnosť. Ide o najbezpečnejší typ spony a jej výberom nemôžete nič pokaziť. Ďalším dôvodom môže byť dizajn, pretože ide zvyčajne o minimalistické kúsky, v ktorých hrá hlavnú úlohu kameň v kombinácii s kovom. Pohodlne sa nosí a netlačí? No, určite áno. Na rozdiel od náušníc s puzetou nemusíte vyvíjať tlak na lalok a zvyčajne sú tieto náušnice ľahké a neťahajú za ucho.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
strieborne-nausnice-srdce-a-hviezda-ag-925-1000
€26,90

Veľmi jemné strieborné náušnice s hladkými zaoblenými líniami vás zaujmú vďaka...

IN418
strieborna-nausnice-na-jedno-ucho-black-square-ag-925-1000
€16,90

Obojstranné strieborné jednoduché náušnice sa len tak nevidia. Minimalistický smer...

IN397
strieborne-nausnice-pearl-of-glamour-ag-925-1000
€41,90

Predstavujeme vám perlu medzi náušnicami, a to doslova. Pozlátené strieborné náušnice...

IN419
nausnice-na-jedno-ucho-gld-shiny-chirurgicka-ocel
€8,50

Pozlátená oceľová náušnica je jednoducho štýlová, minimalisticky praktická a vďaka...

IN402
strieborna-nausnice-na-jedno-ucho-kriz-ag-925-1000
€14,90

Strieborný kríž v čiernej farbe je inšpirovaný klasickým tetovaním. Je vykladaný...

IN396
strieborna-nausnice-na-jedno-ucho-heartbroken-ag-925-1000
€14,90

Moderný dizajn striebra 925, ktoré je rhodiované a s čiernou povrchovou úpravou, robí z...

IN395